BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Zümrütevler adak

Zümrütevler adak kurban satış yeri, eski usülleri geride bırakan bir yerdir. Köy yaşantısında, kurban kesimi için genelde ahır ve çevresi kullanılmaktaydı. Herkes kapısının önünde rahatlıkla kurban kesebiliyordu. Kesim işlemlerinde kasaplık veya başka bir şart aranmıyordu. Eline bıçak alan kesim işlemini yapabiliyordu. Şehir hayatında, yakın zamana kadar, apartman bahçeleri, yollar ve parklar kurbanda kesim bölgesiydi. Kesim işleminden sonra, bağırsaklar ve dışkılar, çok kötü koku oluşturuyordu. Durum böyle olunca, şehirleşmede önemli bir adım atıldı. Sokaklarda, apartman bahçelerinde ve caddelerde kurban kesim işlemi yasaklandı. Belediyenin belirlediği yerlerde ve kurban kesim hizmeti veren yerlerde kesim işlemleri yapılmaya başlandı. Bu yerlerden biri de zümrütevler adaklık kurban kesim yeridir. Adak kurban İstanbul kategorisinde, eskilerde kalan kurban kesme eziyeti, tamamen ortadan kaldırılmıştır.

 Zümrütevler adak

Kurban Bayramlarında görmeye alıştığımız kurban kesim kazaları, her yıl hiç eksilmeden devam etmektedir. Firmamız, bu gibi kazaların oluşmaması için, akika, adak ve kurban kesim işlemlerinde, modern çözümler üretmektedir. Kesim işlemlerinde ‘helal kesim’ konusunu, en iyi şekilde takip etmekteyiz. Anadolu yakası kurban kesim hizmetinin en iyi şekilde gerçekleşmesi ile birlikte, hijyenik kurban kesim işlemlerini, çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Başıbüyük adaklık kurban satış yeri hizmetleriyle, kurban kesimi artık problem olmaktan çıkmaktadır. İnancımıza göre en doğru kesim işlemi yapan, prosedürlere uygun satış gerçekleştiren, adak kurban İstanbul firmamız, sağlıklı kesim işlemleriyle, kesin çözüm oluşturmaktadır.

Hayvan satışı ve kesim işlemleri, yeni düzenlemelerle daha verimli hale getirilmiştir. Belli standartlar getirilmiştir ve bu standartlara uymayan firmaların iş yerleri mühürlenmiştir. Başıbüyük adaklık kurban satış yeri olarak, gerek hayvanların beslenmesi konusunda ve gerekse hayvanların kesimi konusunda, en güncel çözümler sunulmaktadır. Eski yöntemleri tamamen kaldıran ve sertifikalı kasaplarla çalışan firmamız, veteriner kontrolü gibi işlemleri ihmal etmemektedir. Hayvan satışının sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için, yeni ve modern çözümler tercih edilmektedir. Koyun hastalıkları ve diğer hastalıklar konusunda gerekli önlemler alınmaktadır. Ciddi hastalık ve benzeri durumlarda, hemen konusunda uzman veterinerlere haber verilmektedir.