BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Suadiye adaklık

Suadiye adaklık kurban satış yeri sağlık bakanlığı tarafından onaylı bir yerdir. Metropol haline gelen şehirlerimizde, özellikle kurban bayramında, hayvan satışı, kesimi ve paketlenmesi, ciddi bir sorundur. Bu sorunu firmamızla birlikte tamamen tarihte kalmıştır. Anadolu yakası sakinlerine de hizmet veren firmamız, adak kurban İstanbul hizmetleriyle, kurban bayramındaki keşmekeşten sizi kurtarmaktadır. Kurban keşmekeşinin son haddine vardığı bayram haftasında, düzenli ve disiplinli satış hizmetimizle, huzurlu bir bayram geçirmenizi sağlıyoruz.

 Suadiye adaklık

Kurbanların kaçması, kurban keserken yaralanma hadiseleri, kurban olmayan kuzuların kurban diye satılması, kurban bayramlarının unutulmaz kareleridir. Tamamen ticari kaygılarla gerçekleştirilen kurban işlemlerinde, satıcı para, alan kişi de et hesabı yapmaktadır. Öncelikle, Allah’a kurban maksadı ile kurban kesmek gerekir. Bu kesim işlemlerinde, Suadiye adaklık kurban satış yeri elemanlarının, İslami usulleri tercih edilmelidir. Kurban Bayramındaki kurban furyasının ayyuka çıkmasıyla birlikte, vatandaşlarımız güvenecek bir firma ararlar. Cılız hayvanlara dünyanın parasını vermek istemezler. Bu durumda yapmanız gereken, gerek kurban bayramı alışverişinde olsun, gerekse adaklık kurban hizmetlerinde olsun, firmamıza güvenmenizdir. İslami bir adet olan akika kurbanlarını da bizden alabilirsiniz.

Bu sektörde vatandaşlarımızın en çok tedirgin olduğu konu, hayvanın murdar olma korkusudur. Kurbanın kabul olması, adağın kabul olması ve akikanın kabul olması, kurban kesmenin amacıdır. Bu nedenle gerek kesim yöntemi olsun, gerekse satış yöntemi olsun, en doğru adresten kurban almak isterler. Suadiye adaklık kurban satış yeri, aradığınız özelliklere sahip bir yerdir ve huzur içerisinde kurban kesimini gerçekleştireceğiniz bir noktadır. Hayvan satışı ve kesimi konusunda, zabıta ekipleri ve sağlık bakanlığı gerekli teftişleri gerçekleştirmektedir. Resmi prosedür konusunda her hangi bir sorunumuz yoktur. Gerek sağlık açısından gerekse dini açıdan aradığınız özelliklere sahip bir mekândır. Adaklık kurban ve akikalık kurban işlemlerinde bilirkişilerle çalışmak gerekir. Günümüzde parasal kaygılardan dolayı, kurban olmayan hayvanlar, ‘kurbanlık’ olarak satılmaktadır.  Şirket olarak ‘kurban olmayan’ hiç bir hayvanı, kurban olarak satmamaktayız. Kasap, yemekçiler ve sucukçular için etlik hayvanlarımız da vardır.