BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Ortadağ adak

Ortadağ adak kurban satış yeri hizmetleriyle, düzenli kurban satışı ve kesimi gerçekleşmektedir. Nüfusun artması ve şehirleşmenin hat safhaya ulaşması ile birlikte, düzenli kesimhaneler ve satış yerleri, zorunlu hale gelmiştir. Firmamız, Hz. İbrahim (as)’den buyana fiilen gerçekleştirilen kurban işlemlerini, en doğru şekilde yapmaktadır. İnancımızın bir parçası olan kurban kesme işlemlerinde, adak kurban İstanbul firmamız, helal kesim işlemlerine özen göstermektedir. Hayvanı bayıltma veya kafasına kurşun sıkma gibi Avrupa yöntemleri kesinlikle uygulanmamaktadır. Tamamen İslami usuller dikkate alınmaktadır.

 

Doğru kesim usulü ile hayvanın acı çekmesi önlenmektedir. İslami kesim sistemiyle, 3-4 saniyelik bir acı söz konusudur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu, kesim usulünün bilinmesidir. Bu nedenle, kurban kesme işlemlerini işinin erbabına yaptırmalısınız. Aksi halde ciddi yaralanmalara neden olabilirsiniz. Ortadağ adaklık kurban satış yeri, ‘işte hizmet budur’ dedirtecek bir hizmet anlayışına sahiptir. Günümüz teknolojisinin son harikası olan makinelerle, en cüsseli kurbanları bile, saniyeler içerisinde kesiyoruz ve parçalamaya başlıyoruz. Hayvanlara eziyet etmeden yapılan bu işlemlerde, adağın, akikanın veya kurbanın kabulü hedeflenmektedir. Adağınızı kestirmek için bize geldiğiniz zaman, beğendiğiniz hayvanı bize kestireceğinizde, bize vekâlet vermeniz gerekir. Sizden vekâlet alan işin uzmanı elemanlarımız, doğru yöntemlerle, kesim işlemini gerçekleştirmektedir.

Maltepe adaklık kurban hizmetiyle tanışan vatandaşlarımız, bütün kurban işlemlerinde bizi tercih etmeye başlamıştır. Müşteri beğeni kategorisinde üst sıralarda yer alan adak kurban İstanbul firmamız, Anadolu yakası bölgesine de hizmet vermektedir. Ortadağ adaklık kurban satış yeri olarak, Hz. İbrahim (as)’dan bu yana icra edilen kurban hizmetini, en doğru şekilde yapmak için çaba sarf etmektedir. Sadece Allah (cc) için kesilen kurbanlar, yaratılmışlar için kesilmez. Bu nedenle, niyetiniz halis olmalıdır. Gücünüzün yettiği hayvanı satın almalısınız ve haram olan bir iş için adak adamamalısınız. Huzur içerisinde kurban ibadetini gerçekleştirmek için, düzenli ve tertipli çalışma sistemimizi tercih etmelisiniz. Kesim yeri ve satış yeri gibi önemli konularda titiz olmalısınız. Bu hizmeti en iyi şekilde veren firmaları tercih etmelisiniz. Sağlıklı bir şekilde adak kesimi, akika kesimi ve kurban kesimi, önemlidir. Bu önemli özelliklere sahip olan firmamız, garantili hizmet vermektedir. Ortadağ, adaklık kurban, adaklık satış yeri, Ortadağ adaklık.