BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Kurbanlık keçi

Kurbanlık keçi satış yeri olarak, hijyenik ortamlarda bütün kurban işlerinizi, kaliteli bir şekilde yürütüyoruz. İnancımız gereği Allah’a (cc) kurban kesiyoruz. Allah’ın (cc) yasaklamadığı bir konuda bir istekte bulunduğumuz zaman adak adarız. İsteğimiz, duamız kabul olunca ve gerçekleşince, o adağı kesmek gerekir. Yeni doğan çocuklar için kesilen akika kurbanları da, çocuk buluğ çağına erene kadar kesilir. Bu iki kurban çeşidi için de, en iyi seçeneklerimiz mevcuttur. Veterinerlerin kontrolünde yapılan sağlık kontrolleri, düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle, küçük ve büyük baş hayvanlarımız sağlıklıdır. Kesim yerimiz sağlık bakanlığı onaylıdır. Helal kesim işlemleri konusunda elemanlarımız eğitimlidir ve İslami usulleri iyi bilmektedir.

 

Bu gün için et piyasasındaki ciddi dalgalanmalar nedeniyle, fiyatlar yüksektir. Bu durumu fırsat bilenler, astronomik rakamlara hayvan satmaktadır. Adak kurban İstanbul firması olarak, uygun fiyat politikasıyla hayvan satışı yapıyoruz. Güven ve kaliteyi ön plana alan firmamız, adaklık kurban satış yeri olarak, en kısa zamanda kesim ve paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Maltepe adaklık kurban hizmetleri kategorisinde, müşteri memnuniyeti, çalışma prensibimizi oluşturmaktadır.

Hayvancılık kategorisinde temizlik, hijyenik kesim işlemleri ve hayvan sağlığı, en ciddi konulardır. Resmi prosedür, bu konuda ciddi yaptırımlar uygulamaktadır. Firmamız, hayvanların beslenmesinden, temizliğine kadar en iyi yöntemleri kullanmaktadır. Düzenli olarak hayvan yerleri temizlenmektedir. Dışkı temizliği, hayvanların temizliğinde önemli bir konudur. Düzenli olarak yapılan genel temizlik işlemlerinin yanı sıra, uzman kasaplarımızla helal ve hijyenik kesim işlemleri gerçekleştiriyoruz. Gerekli bütün prosedürü yerine getiren uzman elemanlarımız, birinci sınıf hizmet anlayışına sahiptir. Kurbanlı keçi adaklık kurban satış yeri olarak, kurban bayramında, işinizi kolaylaştırmaktadır. Yoğunluğun hat safhaya ulaştığı bu bayramda, hızlı ve temiz kurban hizmeti vermek çok önemlidir. Vatandaşlarımızın hiç bir şekilde zorluk çekmemesi için, gerek hayvan satışı hizmetleri olsun, gerekse hızlı kesim ve parçalama işlemleri olsun, her zaman en iyi yöntemleri tercih ediyoruz. Piknik organizasyonları için, dernek organizasyonları için ve düğün organizasyonları için gerekli olan kurbanlık hayvanları, 7/24 bizden temin edebilirsiniz. Yemekçiler ve kasaplar da, hayvan alım işlemleri için bizimle irtibata geçebilir.