BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Kartal adak

Kartal adak kurban satış yeri olarak faaliyet gösteren firmada her türlü hizmet en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Adak olmasını istediğiniz bir dileğin gerçekleşmesi durumunda Allah’a olan şükrünüz için kesilen bir kurbandır. Dilediğinizin gerçekleşmesi durumunda hemen kesmeniz gerekmez. Durumunuzun iyi olduğu adaklık kurban için bir bütçe ayırdığınız takdirde kesebilirsiniz. Kurbanı kesmek için cesaretiniz yoksa ya da kesebileceğiniz bir alan yoksa bu şekilde hizmet veren firmaları tercih edebilirsiniz. Firmalar günümüzde resmi internet sitesi aracılığıyla da hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan her türlü adaklık kurbanın resmini sitesini koyarak müşterilerin dikkatini daha kolay çekmektedirler. Aynı zamanda adaklık kurbana ait kısa bilgiler ve fiyat bilgisi de vererek müşterilerin akıllarındaki sorulara da cevap vermektedirler.

Kartal adak

Adaklık kurban seçimi yaparken İslami usullere uygun olup olmadığına da bakmak gerekir. Kartal adak kurban satış yeri İslami usullere göre kesilen kurbanınızın parçalanması ve paketlenmesine kadar yardımcı olmaktadır. hijyen ortamında yapılan tüm bu işlemlerde asıl amaç adağın uygun kesimi ve müşteri memnuniyetidir. Akika, şükür, adak ve kurban bayramı kurbanı en uygun şekillere göre kesilmektedir. Alanında uzman kasaplardan oluşan kadrosu ile kısa sürede hayvanın kesilmesi ve paketlemesi yapılmaktadır. Sadece vekâletinizi vermeniz yeterlidir. Kurbanların bulunduğu ortamın temizliği ve kurbanların bakımı firma tarafından en çok önemsenen konular arasındadır. Doğal besi yöntemiyle beslenen hayvanların et lezzeti de oldukça güzeldir.

Kurbanlık havyan arayışına girdiğinizde öncelikle yakın çevrenizden bu konuda destek alırsınız. Eğer ki size uygun gelmediyse internet ortamında yer alan firmalar hakkında detaylı bir araştırmaya girersiniz. Kartal adak kurban satış yeri olarak hizmet veren firmada her türlü büyük ve küçükbaş hayvanı bulabilirsiniz. Hayvanları istediğiniz zaman canlı istediğiniz zaman kesilmiş ve paketlenmiş olarak alabilirsiniz. Kesilen kurbanların en küçük parçasına kadar paketleme yapılıp adresinize kadar gelmektedir. Kurbanı farklı bir yerden alıp kesecek bir kasap arayışına girene kadar bu şekilde hizmet veren firmaları tercih etmeniz daha mantıklıdır. En azından alanında uzman kişilerce kesilen kurbanınız mındar olmadan yoksul ailelere dağıtılır.