BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Fındıklı adaklık

Fındıklı adaklık kurban satış yeri hizmetleriyle, sağlıklı kurban satışını gerçekleştiren Maltepe adaklık kurban hizmetleri, güncel çözümler sunmaktadır. Adak kurban İstanbul bölgesi için, en iyi çözüm yöntemlerini geliştiren şirketimiz, kesim yeri konusunda hijyenik çözümler sunmaktadır. Günümüz güncel yaşantı sistemimizde, kurban satış yeri konusu büyük bir problemdir. Bu problemin tamamen çözülmesi için, bu konunun uzmanı olan firmamıza gelebilirsiniz. Hayvanlarımız özel olarak bakılmaktadır. Sağlık kontrolü ve beslenme gibi işlemlerde, veteriner tavsiyeleri dikkate alınmaktadır. Sağlık kontrolü düzenli yapıldığı için, hayvanlarımızda her hangi bir sağlık sorunu yoktur.

 

Adaklık, akikalık ve kurbanlık hayvanları özel olarak tercih etmekteyiz. Bu sınıflara girmeyen hayvanları etlik olarak satmaktayız. Kör, deli ve sakat olan hayvanlar kurban olmadığı için, bu tip hayvanlar etlik olarak satılmaktadır. Et üreticileri, sucuk ve salam yapan firmalar, yemek firmaları ve özel olarak et için hayvan ihtiyacı olanlar, firmamızın güvenilir hizmetinden faydalanabilirler. Fındıklı adaklık kurban satış yeri ihtiyacı olduğu zaman bize misafir olabilirsiniz. Siz çayınızı yudumlarken, biz kesim ve paketleme işlemini bitiririz.

Adaklık kurban hizmetlerinde, dinimize göre kesilmesi caiz olan hayvanlar bulundurulmaktadır. Kurban, akika ve adak gibi ibadetlere uygun hayvan satışını, kolay bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Fındıklı adaklık kurban satış yeri kategorisinde, sağlık şartlarına uyan ve sağlıklı kesim işlemi yapan Maltepe adaklık kurban firmamız, adağınızı huzur içinde yerine getirmeniz için bütün olanaklarını seferber etmektedir. Kesim yeri, her kurbanda sorun olduğu için, Kurban Bayramında kurbanlık alım işlerinde bize gelin. Söz verilen saatte, Kurban ibadetini huzur içerisinde ihya edin. Helal olan konularda yaptığınız adak gerçekleştiğinde, sizin için adağa uygun hayvanları dakikalar içerisinde kesip, paketleyelim. Fakirlere adadığınız hayvanın etlerini vererek, ibadetin huzurunu yaşayın. Çocuklar için kesilen akikaları da bizden alabilirsiniz. Her çocuk için bir akika kesilir. Akikadan fakirlerin yanı sıra akikayı kesen ve ailesi de yiyebilir. Tavuk ve diğer kümes hayvanlarının akika, adak veya kurban olması söz konusu değildir. Büyük ve küçükbaş hayvanlar akika, adak ve kurban olur. Adaklık kurban, Fındıklı akika, kurban satış yeri, adaklık kurban.