BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Bostancı Adak

Bostancı adak kurban satış yeri sizlerin tüm adak sözlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, hijyen, İslami usullere uygun güvenli bir satış yeridir. Adak kurban sözü veren kişiler Allah’a verdikleri sözü yerine getirebilmek için en kısa zamanda kurbanlarını kesmelidirler. 

devamı »

Adak fiyatları

devamı »

Ucuz Adaklık Kurban

devamı »

Bostancı adak kurban satış yeri sizlerin tüm adak sözlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, hijyen, İslami usullere uygun güvenli bir satış yeridir. Adak kurban sözü veren kişiler Allah’a verdikleri sözü yerine getirebilmek için en kısa zamanda kurbanlarını kesmelidirler. Farz ya da vacip olarak tanımlanabildiği için eğer söz verildikten sonra yerine getirilmezse günahı büyüktür. Arzu edilen her şey için adakta bulunabildiği gibi, istenmeyen kötülükleri engelleme ve tüm dilekler içinde adaklık sözü verilebilir. Her cinsten büyükbaş ve küçükbaş hayvan olmak üzere kesim yapan güvenilir adak kurban satış yerleri vardır. Bostancı adak merkezi bu durum için en uygun ve ekonomik alanlar içerisinde ilk sırada yer almaktadır.

Her türden adaklık hayvanların temini ise Anadolu’nun ve Trakya’nın çeşitli köylerinden Bostancı adak kurban satış yeri tarafından temin edilir. Temin edilen küçükbaş ya da büyükbaş hayvanların belli bir süre sağlık kontrolünden geçirildikten sonra satışa sunulur. Adak kurban fiyatları ayrıca kurbanlarınızın kesim aşamasında da yardım alacağınız en temiz merkezler arasında yer almaktadır. Teknolojik araç ve gereçler kullanan kesimhane görevlileri, ayrıca adak kurban kesimi yaparken gerekli İslami usulleri de yerine getirir. Son derece temiz ve hijyenik adak satış ve kesim merkezi, Bostancı belediyesine yakındır. Kestiğiniz adaklık kurbanları kendiniz yiyemeyeceğiniz için araştırarak yardıma muhtaç kişilere dağıtmanız gerekecektir. Bu konuda da Bostancı adak satış yerine güvenebilirsiniz.

Kesmiş olduğunuz adak kurbanlarınız Bostancı Belediyesi tarafından, yardıma muhtaç kişilere ya da aşevlerine aktarılır. Bostancı adak kurban satış yeri merkezinde kurbanı satın aldığınız için kesim çok makul ücretlendirmeler ile yapılmaktadır. Ayrıca kesimden sonra istediğiniz yere ulaştırılmak üzere uygun taşıma araçları da merkezde mevcuttur. Türk kültüründe adak konusu büyük önem ve yere sahip olduğunu bilen satış yeri İslami usullerin her birini uygular ve aklınızda küçük bir soru işareti bile kalmasına izin vermeyerek kesimine kadar hijyenik yerlerde çalışır. Sizlerde Allah’a verdiğiniz sözleri tutmak için merkeze ulaşabilirsiniz.