BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Bostancı adak kurban satış yeri

Bostancı adak kurban satış yeri, şehir hayatının yaygınlaştığı günümüzde, en büyük ihtiyaç haline gelmiştir. Akika kesimi, adakların yerine getirilmesi, ticari amaçla hayvan alımı, yemek organizasyonları için et temini ve Kurban Bayramında vacip olan kurban kesimi gibi işlemler, günümüzde profesyonel hizmet gerektiriyor. Adak kurban İstanbul hizmetleri, özellikle çok kalabalık olan İstanbul için zorunludur. Eski yöntemlerle, sokaklarda ve bahçelerde kurban kesimi, büyük sorunları beraberinde getirmektedir. Kasap olmayanların neden olduğu yaralanmalar ve kazalar, Kurban Bayramı gününde sürekli haberlere konu olmaktadır. Bu gibi sorunların azalması için ve hayvan satışı, nakliyesi ve kesimi işlemlerinin sorun olmak çıkması için, Maltepe adaklık kurban merkezlerine ihtiyaç vardır. Anadolu yakası adaklık, akikalık ve ticari kurban kesim işlemlerinde, İslam’a göre kesim hizmeti de verilmektedir.

 

Dinimizin en güzel vecibelerinden biri olan ve fakirlerin et yemesini sağlayan akika ve adak vecibeleri, ehil elemanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Helal kesim konularında yapılması gereken adak işlemleri için, en uygun hayvanlar bulunmaktadır. Horoz ve hindi türü kümes hayvanları adak olmaz. Adak olmayan hayvanları satmayan Bostancı adaklık kurban satış yeri, en uygun hayvan seçimini, sizin için gerçekleştirmektedir. Metropol hayatının en büyük problemlerinden biri olan hayvan kesimi, nakliyesi ve parçalanması işlemi, tek bir noktadan hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Sadece fakirlerin yiyebileceği adaklar, fakirlerle beraber herkesin yiyebileceği akikalar ve Kurban Bayramında kesilmesi vacip olan kurbanlar, hepsini bir arada Bostancı adaklık kurban satış yeri merkezimizde bulabilirsiniz. Sucuk imalatçıları, kasaplar, düğün yemeği organizatörleri ve et ile işi olan herkes, bizden hayvan alabilir. Satış yeri ve kesim yeri sorunu olmayan Anadolu yakası adaklık kurban İstanbul yerimiz, pratik çözüm adresinizdir. Maltepe adaklık kurban hizmetlerinde, günümüz etkili çözüm yöntemleri tercih edilmektedir. Hijyenik kesim ve parçalama mekânlarımızla, sağlık bakanlığının onayladığı kurban hizmeti sunuyoruz.  Dinimizin helal saydığı konularda gerçekleştirilen adakların yerine getirilmesi gerekir. En kısa zamanda kesmek daha iyidir. Ayrıca gücünüzü aşan hayvanları kesmek zorunda değilsiniz. Gücünüz nispetinde bir hayvan alıp, adağınızı yerine getirebilirsiniz.