BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Ataşehir adak

Ataşehir adak kurban satış yeri hizmetleriyle, hijyenik bir şekilde adak işlemlerini gerçekleştirin. Temiz kesim, bu kategoride çok önemlidir. Kasaplıktan anlamayan kişilerin, kurban işi yapması, birçok sorunu beraberinde getirmektedir. Helal kesim yöntemlerini bilmeyenler ve eline her bıçak alan kişinin kasaplık yapması, bu sektördeki sıkıntılardır. Sağlık kontrolünden geçmeyen ve hastalığı tam olarak teşhis edilmeyen hayvanları satanlar, ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Temiz kesim işlemleriyle, uzman ve sertifikalı kasaplarla çalışan şirketimiz, hastalık şüphesi olan hiç bir hayvanı, adaklık, akikalık, etlik ve kurbanlık olarak satmamaktadır. Hayvancılık sektöründe getirilen resmi prosedürleri harfi harfine uyguluyoruz. İşini ciddi yapan kuruluşumuz, adaklarınızı, akikalarınızı ve kurbanlarınızı uzman kişilere kestirmektedir. Kurbanda satış yeri sorunları, kesim yeri sorunları ve kurban nakliyatı gibi sorunlar, bizim için tarih olmuştur. Artık modern kurban hizmetleriyle, elinizi hiç bir şeye değmeden kurbanınızı paketleyip veriyoruz.

 Ataşehir adak

Biz, sadece kurbanda çalışan bir kuruluş değiliz. Kurbana özel programımız var fakat her zaman için akika ve adak kurbanlarını bulunduruyoruz. Et yemekleri yapan firmalar, kasaplar, yemekçiler ve diğer esnaflarda hayvanlarımızı değerlendirebilir. Ataşehir adaklık kurban satış yeri için modern hizmet tesislerimizle ve uygun fiyat avantajlarımızla tanışın. Bahçede, sokakta ve parkta hayvan kesimi dönemi çoktan sona erdi. Temiz ve helal kesim yöntemiyle, Maltepe adaklık kurban firmamız, kesin çözüm sunmaktadır. Adak kurban İstanbul için, bizi tercih edebilirsiniz.

Fakirler için kesilen adak kurbanlarını, kesenler ve aileleri yiyemez. Yanlışlıkla yese bile, kabaca bir hesap yapıp, yediği etin parasını fakirlere yedirmelidir. Akikayı, kesen ve ailesi yiyebilir. Fakirlere de pay ayrılır. Kurban ise bütün gücü yeten Müslümana vacip bir ibadettir. Bunlar dışında, fakirler için, misafirleriniz için ve özel davetler için de kurban kesebilirsiniz. Dernek ve benzeri kuruluşlarının piknik çalışmalarında da, yine en iyi tercih kurban kesimidir. Adak, akika ve kurbanlar sadece Allah için kesilir. Başkası için kesilmesi affedilmeyen bir günahtır. Ataşehir adaklık kurban satış yeri olarak, bu önemli dini vecibenizi, işin ehli olan elemanlarımızla yerine getiriyoruz. Adaklık, adaklık kurban, Ataşehir adaklık, kurbanlık satış yeri.