BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Adaklık koyun

Adaklık koyun, kategorisinde, sizin için en iyi rakamları sunuyoruz. İstanbul gibi büyük metropollerde, inek, koyun ve keçi gibi hayvanların satış yeri konusunda, firmamız en iyi çözümü sizler için sunmaktadır. Kesim yerleri kategorisinde yardımcı olan şirketimiz, elinizi suya sabuna dokundurtmadan, kurban kesim işlemini başarıyla çözüme kavuşturmaktadır. Misafirlerinize özel yemek organizasyonlarında, piyasaya et satışı işlemlerinde, düğün ve benzeri organizasyonlar için et tedarikinde, akika, adak ve kurban vecibelerinin yerine getirilmesinde, en etkili hayvan seçeneklerini bizde bulabilirsiniz.  Anadolu yakası bölgesinde, gerek Kurban Bayramında olsun, gerekse normal zamanlarda olsun, her zaman kesime uygun küçük ve büyük baş hayvanı bulabilirsiniz.

 

Kaliteli hizmeti amaç edinen ve müşteri memnuniyetiyle hizmet sunan Maltepe adak kurbanlık satış yerimiz, komple bir tesistir. Eski sıradan kurban satış yerlerine nazaran, kesim, nakliye ve benzeri bütün işlemler için, kesin çözüm sunuyoruz. Keçi, koyun ve inek gibi adağa uygun bütün hayvanları, kolaylıkla bulabilirsiniz.  Yerine getirilmesi gereken adak ibadetinde, çocuk doğumu sonrası sünnet olan akika kesme işlemlerinde, istediğiniz seçenekleri sunuyoruz. Konusunda uzman ekiplerimizle, Adaklık koyun fiyatları çerçevesinde, en uygun fiyatlarla satış işlemini gerçekleştiriyoruz. Adak kurban İstanbul hizmetlerinin mükemmel ve etkili bir şekilde çözülmesi için, bu işin ehlini tercih etmelisiniz.

 

Amacı sadece kurban satmak olan, ancak kurban olmayan hayvanları da satan kişilerden kurban almayın. Size garanti veren firmamız, güvenilir adresiniz olsun. Gerek satış yeri olsun, gerekse kesim yeri olsun, hayvan kesimi işlemlerinin bütün safhalarında, sizin için etkili çözüm üretmeye davam ediyoruz. Dinimizin gerektirdiği usüllere göre helal kesim işlemini yerine getiren kesim elemanlarımız, adaklık koyun fiyatları kategorisinde hizmet vermektedir. Küçük ve büyük baş hayvan kategorisinde her kesime uygun satışımız vardır. İster yemeye olsun, ister satmaya olsun ve isterse dini vecibeleri yerine getirme olsun, bütün kategoriler için bizi arayabilirsiniz. Özel satış yeri ve kesim yeri bölümleriyle, komple tesisimizden, istediğiniz hayvanı satın alabilirsiniz. Anadolu yakasına da hizmet veren firmamız, adak kurbanlık İstanbul hizmetlerinde, kesin ve etkili çözümler sunmaktadır. Size düşen hayvanı beğenmek ve beklemektir. Kısa zamanda, eti paket halinde sizlere sunuyoruz.