BOSTANCI ADAK KURBAN SATIŞ VE KESİM YERİ

Get Adobe Flash player

HOŞGELDİNİZ

Bostancı adaklık  kurbanlıklarını anadolunun yaylalarından özel olarak getirilmiş olup tüm adaklıklarımız veteriner kontrolünden  geçirilmiştir.

BİZİ TAKİP EDİN

      

BİZE SORUN

 İsim

 Email

 Sorunuz

Gönder

Adak kurban satış yeri

Adak kurban satış yeri kategorisindeki firmamız,  Allah’a (cc) sunulan bir hediye olan adaklarınız için en iyi çözümü sunmaktadır. Kurban kesme işlemlerini, Kurban Bayramlarında, akika ve adaklarda gerçekleştiririz. Kurbanlık kategorisinde aradığınız bütün küçükbaş hayvan çeşitlerini, adak kurban İstanbul olarak bilinen yerimizden alabilirsiniz. Nakliye olanakları, sağlıklı kesim yeri seçenekleri ve işin ehli kasaplar, sizin için büyük kolaylık sağlamaktadır. Hanefi, Şafi, Maliki ve Hanbeli mezhebine göre istediğiniz şekilde adak kurban işlemlerini, burada çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu kategoride en önemli sorun olan kurban olma yaşı, firmamız tarafından titizlikle takip edilmektedir. Sakat, deli, bir gözü kör veya kuzuluktan çıkmamış hayvanları, adak kurbanı olarak satışa çıkarmıyoruz. Adak kurban işlemlerinde, koyun şart değildir. İsterseniz keçi ve büyük baş hayvanlar da adak kurbanı olabilir. 


 Kurban işlemlerinde, hayvanın yaşı ve sağlığı önemlidir. Adak kurban satışında, kurban olmayan hayvanları vitrine koymuyoruz. Bu konuda güvenilir olan firmamız, dini vecibeler konusunda da tecrübelidir. İslami kesim konusunda, Adak kurban satış yeri, gerekli bütün bilgiye ve tecrübeye sahiptir. Bu nedenle, kurban kesme işlemini bize devrederken gözünüz arkada kalmasın. Gerek kesim işlemleri olsun, gerekse nakliye işlemleri olsun, adak kurban satış noktamız, bütün olanaklara sahiptir. Bu nedenle, ‘kurbanı nasıl alacağız?’, ‘kurbanı nasıl keseceğiz?’ ve ‘kurbanı nasıl parçalayacağız?’ gibi sorunları dert etmeyin. Bize gelin, bu sorunları nasıl çözüme kavuşturduğumuzu görün. Sorunsuz bir adak kurban kesme işlemi için, bizi tercih edin.

 

Adak, inancımızda nezir olarak adlandırılmaktadır. Eğer bir işin olması için bir kurban adadıysanız, bunu yerine getirmeniz gerekir. Allah-u Teala, Kur’an’da ‘ ...adağını yerine getirsinler’ (hac-29) buyurmuştur. Buna binaen Peygamberimiz (sav)’de, adak yapıldıysa, yerine getirilmelidir, buyurmuştur. Bu önemli dini vecibeyi yerine getirmeniz için, Adak kurban satış yeri olarak, size büyük kolaylıklar sunuyoruz. Bu işlem için gerekli olan bütün techizatı bulunduran kuruluşumuz, yılların tecrübesiyle hizmet etmektedir. Adak adandığı zaman, müsait zamanda kesilmesi gerekir. Kurban Bayramında normal kurbanınızı kestikten sonra, adak kurbanını da kesebilirsiniz. Kurban Bayramındaki vacip kurban, adak kurbanı yerine geçmez. Bu nedenle, ayrıca bir kurban almanız gerekir.